Dátum: 23.6.2026 - 22:25:43Počas zajtrajšieho tréningu sa ponúka pre záujemcov zájazd na Ružínsku priehradu a následný výbeh na Sivec. Tí, ktorí o tento druh tréningu záujem mať nebudú, absolvujú intervalový tréning v lese, príp. na dráhe.
Ahojte všetci,
zajtrajší tréning na Bankove bude meraný, nezabudnite si zobrať čipy. Zároveň bude spojený s opekačkou, zabezpečte si, prosím, každý svoj proviant
Na zajtra mam 3 miesta, po preteku sa ale chystam do Popradu na trailku, aspon 2x.
0949727021.
8.30 odchod z Nemcovej 2 ....
Potrebuje niekto v nedeľu ešte odvoz? Kto ponúka odvoz?
V nedeľu 21.6. sa uskutoční na Alpinke pre zlé počasie odložená akcia materskej školy Dénešova. Potrebujeme na akciu 3-4 pomocníkov, ktorí sa nezúčastnia OR na Spiši, na zabezpečenie akcie. Akcia s OB bude v čase cca 8:30-10:30. Potrebné je rozniesť kontroly na 400m dlhú trať, rodičov s deťmi pomôcť odštartovať a zaregistrovať v cieli. MŠ zabezpečí pre pomocníkov občerstvenie. Kto môže pomôcť?
PetríkAhojte ATU!
Túto sobotu (20.6) poriadam v Ťahanovciach pri OLYMPII nesúťažnú bežeckú akciu BEH FIT.
Behá sa po značených lesných okruhoch, každý účastník dostane v cieli sladkú odmenu.
Na výber sú trate 0,5 km, 1,3 km a 2,6 km. Môže sa behať viac okruhov, alebo viackrát ten istý okruh. Absolvovať túto akciu je možné kedykoľvek v čase od 14:00 do 16:45.
Namiesto zajtrajšieho intervalového tréningu absolvujeme trailový beh-výbeh na Sivec (3,9km, 440m prevýšenie). Kto chce absolvovať intervalový tréning, na Sivec nemusí. Zraz na tréning o 16:30 pri šatni, odvoz na Sivec autami.
Rozdelenie organizátorov na "Krajskú školskú olympiádu v OB" vo štvrtok 4.6. v Mestskom parku: riaditeľ-Kemo; registrácia-Valika, Haile; časomiera-Viktor, Haile; roznos a zber-Kemo, Košutko; štart-Miška, Boris Ď, Judita, Janka K, Mišo A; stráženie kontrol-študenti SZŠ-vedúci Mišo A, Igor. Zraz na multifunkčnom ihrisku o 8:15 hod, GPS 48.724647, 21.262282
Rozdelenie organizátorov na "Zachráň život" riaditeľ-Milan, registrácia-Valika, Janka K, ćasomiera-Maťo, roznos a zber kontrol-Kemo, Boris Z, štart-Miška, Judita, Janka K, Valika, Boris Ď, zber máp-Janči S
Zraz o 9:00 v parku za nemocnicou.
Pre účastníkov Tatry O-Cup, ktorí si v prihláške uviedli posteľ alebo telocvičňu, máme rezervované ubytovanie pre celú skupinu v Habovke v penzióne Smrek, necelé 3 km od centra pretekov v Zuberci. Cena by mala byť približne 17eur/os/noc (x2 noci). Tu sú podrobné informácie, aj s menným zoznamom prihlásených:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16swTV6VVcOKwUSlnu6MToi5B7tvEerFzXhwPO4T0mVw/edit?usp=sharing
Ak niekto plánuje dlhší pobyt, môže si zavolať individuálne a predĺžiť rezerváciu.