Kalendár
poznáš pravidlá pre prihlasovanie ?
súbor pre tlač: Klubovy kalendar 2024
pozn.: Termíny prihlášok sú vätšinou informatívne, zatial nevyšli rozpisy pretekov.

Dátum pretekov
(Prihlášky do)
Názov podujatia
Organizátor (miesto pretekov)
6.1.2024
(2.1.2024)
Košický trojkráľový beh (5.-6.1.2024), organizácia
  Počet prihlásenych: 38 (zoznam)
ATU (Košice, centrum)
7.1.2024
(3.1.2024)
Trojkráľová buzola, 7.1.2024
  Počet prihlásenych: 33 (zoznam)
KYS (Kysak)
21.1.2024
(4.1.2024)
Zimné klubové sústredenie, Š. Pleso, 21.-26.1.2024
  Počet prihlásenych: 18 (zoznam)
ATU (Štrbské Pleso)
3.2.2024
(28.1.2024)
Lyžiarske MSR šprint
  Počet prihlásenych: 11 (zoznam)
(Uloža pri Levoči)
4.2.2024
(28.1.2024)
Lyžiarske MSR dlhá trať
  Počet prihlásenych: 9 (zoznam)
KYS (Uloža pri Levoči)
7.2.2024
(7.1.2024)
Zimné klubové sústredenie, Š. Pleso, 7.-11.2.2024
  Počet prihlásenych: 34 (zoznam)
ATU (Štrbské Pleso)
17.2.2024
(14.2.2024)
Lyžiarske MSR, middle
  Počet prihlásenych: 2 (zoznam)
EBB (Skalka)
18.2.2024
(14.2.2024)
Lyžiarske MSR, štafety
  Počet prihlásenych: 2 (zoznam)
EBB (Skalka)
3.3.2024
(1.3.2024)
Valentínska snežienka
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Košice, Furča)
12.3.2024
(11.3.2024)
Mapový tréning, Hradová
  Počet prihlásenych: 12 (zoznam)
ATU (Hradová, bufet)
15.3.2024
(13.3.2024)
Mapové sústredenie1, deň 1,Bankov
  Počet prihlásenych: 22 (zoznam)
ATU (Bankov)
16.3.2024
(13.3.2024)
Mapové sústredenie1, deň 2, Silica
  Počet prihlásenych: 15 (zoznam)
ATU (Silica)
17.3.2024
(12.3.2024)
Mapové sústredenie1, deň 3,Miškolc
  Počet prihlásenych: 11 (zoznam)
ATU, DVTK (Miškolc-Bánkút)
19.3.2024
(18.3.2024)
Mapový tréning, Nižný Klátov
  Počet prihlásenych: 25 (zoznam)
ATU (Nižný Klátov, Veselá záhrada)
23.3.2024
(20.3.2024)
1.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 41 (zoznam)
KYS (Lemešany)
24.3.2024
(20.3.2024)
2.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 46 (zoznam)
KYS (Lemešany)
26.3.2024
(25.3.2024)
Mapový tréning, Furča
  Počet prihlásenych: 23 (zoznam)
ATU (Furča, konečná - ul.Koneva)
28.3.2024
(26.3.2024)
Mapové sústredenie 2, deň 1
  Počet prihlásenych: 11 (zoznam)
ATU (Okolie KE)
29.3.2024
(26.3.2024)
Mapové sústredenie 2, deň 2
  Počet prihlásenych: 17 (zoznam)
ATU (Okolie KE)
30.3.2024
(28.3.2024)
Mapové sústredenie 2, deň 3
  Počet prihlásenych: 14 (zoznam)
ATU (Okolie KE)
2.4.2024
(1.4.2024)
Mapový tréning, Budimír
  Počet prihlásenych: 21 (zoznam)
ATU (Budimír, 48°47'34.9"N 21°16'23.3"E)
6.4.2024
(24.3.2024)
Cesom, SRJ middle, long
  Počet prihlásenych: 39 (zoznam)
BBA (Borský Mikuláš, Habány)
9.4.2024
(8.4.2024)
Mapový tréning, Terasa-Zuzkin park
  Počet prihlásenych: 30 (zoznam)
ATU (Zuzkin park, 48°43'07.8"N 21°14'11.2"E)
13.4.2024
(9.4.2024)
3., 4.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 41 (zoznam)
SNV (Spišská Nová Ves)
16.4.2024
(15.4.2024)
Mapový tréning, Mestský park-Kunsthalle
  Počet prihlásenych: 29 (zoznam)
ATU (Mestský park, Kunsthalle)
20.4.2024
(9.4.2024)
MSR šprint
  Počet prihlásenych: 35 (zoznam)
SPE (Trenčín)
21.4.2024
(9.4.2024)
Slovenský rebríček štafiet, šprint štafety
  Počet prihlásenych: 34 (zoznam)
SPE (Trenčín)
23.4.2024
(22.4.2024)
Mapový tréning, Bankov
  Počet prihlásenych: 9 (zoznam)
ATU (Bankov)
30.4.2024
(29.4.2024)
Mapový tréning, Girbeš
  Počet prihlásenych: 4 (zoznam)
ATU (Girbeš, u Borisa)
7.5.2024
(6.5.2024)
Mapový tréning, Hradová
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Hradová, bufet)
8.5.2024
(4.5.2024)
5.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 2 (zoznam)
ATU (Košice, Ťahanovce)
9.5.2024
(2.5.2024)
VSE City run
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
PP (Košice, Dolná brána)
11.5.2024
(26.4.2024)
Slovenský rebríček, stredná, dlhá trať
  Počet prihlásenych: 5 (zoznam)
VZA (Hrčava)
14.5.2024
(13.5.2024)
Mapový tréning, Furča
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Furča, 48°44'08.6"N 21°17'15.8"E)
21.5.2024
(20.5.2024)
Mapový tréning, Terasa
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Terasa, 48°43'13.3"N 21°13'49.2"E )
25.5.2024
(10.5.2024)
MSR šprint štafety
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
ZMT (Martin)
26.5.2024
(10.5.2024)
MSR KO šprint
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
ZMT (Martin)
28.5.2024
(27.5.2024)
Mapový tréning, Bankov
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Bankov)
1.6.2024
(29.5.2024)
6.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 3 (zoznam)
ATU (Plešivec)
2.6.2024
(29.5.2024)
7.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 2 (zoznam)
ATU (Plešivec)
4.6.2024
(3.6.2024)
Mapový tréning, Lemešany
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Lemešany)
8.6.2024
(25.5.2024)
Regionálne preteky
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
HUN, DVTK (Derenk)
11.6.2024
(10.6.2024)
Mapový tréning, Ťahanovce-otočka
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Ťahanovce, otočka)
15.6.2024
(25.5.2024)
MSR stredná trať
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Silica)
15.6.2024
(20.5.2024)
MSR stredná trať, štafety-organizácia
  Počet prihlásenych: 2 (zoznam)
ATU (Silica)
16.6.2024
(25.5.2024)
MSR štafety
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Silica)
18.6.2024
(17.6.2024)
Mapový tréning, Furča vodojem
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Furča, 48.740181, 21.291291)
25.6.2024
(24.6.2024)
Mapový tréning, Bankov
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Bankov)
11.7.2024
(1.4.2024)
Wawel cup
  Počet prihlásenych: 7 (zoznam)
POL (Wysowa-Zdrój)
2.8.2024
(15.1.2024)
WMOC 2024, FIN (2.-9.8.2024)
  Počet prihlásenych: 17 (zoznam)
FIN (Fínsko, Turku)
24.8.2024
(2.4.2024)
Letné ATU sústredenie, 24.-31.8.2024, predbežná prihláška
  Počet prihlásenych: 15 (zoznam)
ATU (Z.Tatry, Huty)
7.9.2024
(4.9.2024)
8.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Izra)
8.9.2024
(4.9.2024)
9.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Izra ?)
21.9.2024
(5.9.2024)
MSR dlhá trať, Slov.rebríček, 21.-22.9.2024
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
HBB (Králiky)
11.10.2024
(25.9.2024)
MSR nočné
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
SKS (Bratislava)
12.10.2024
(25.9.2024)
SRJ štafiet
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
SKS (Bratislava-Borinka)
13.10.2024
(25.9.2024)
Slovenský rebríček, stredná trať
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
SKS (Bratislava-Borinka)
15.11.2024
(1.11.2024)
Záver sezóny (15.-17.11.)
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU
24.11.2024
(20.11.2024)
Katarínsky orienťák
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
KYS (Kysak)
7.12.2024
(4.12.2024)
Mikulášska čižma
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Košice)
22.12.2024
(19.12.2024)
Vianočný kapor
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Košice)

Príspevky na jednotlivé preteky podľa výkonostných tried nájdete v súbore Klubovy kalendar 2024
Poplatky za účasť na sústredeniach budú diferencované podľa zaradenia do výkonnostných skupín, CTM a podľa tréningovej morálky počas roka (zimy).